Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Çayırova A.Ş. her biri kendi alanında birer uzman olan çalışanları ile tüm müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık sembolü olmayı amaçlar.

  • Bizimle birlikte olan tüm çalışanlarımızın önce bir ÇAYIROVA A.Ş. üyesi olduğunun bilincine varması ve bununla gurur duymasını arzu ederiz.
  • Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğuna inanıyor, çalışma arkadaşlarımızla ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz.
  • İnsanların eşit olduğuna inanıyor ve iş yaşantımızda da bu ilkeyi uyguluyoruz. Çalışanlarımız arasında ırk, cinsiyet ve inanç farkı gibi ayrım ve değerlendirme yapmayarak, herkese kendini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz.
Açık Pozisyonlar
Ziyaret : 974503
ÇAYIROVA DEMİR ÇELİK SAN. TİC. A.Ş., çelik hasır, hasır çelik, çesan, çit hasırı, demir celik, çayirova, nervürlü kangal demir, nervürlü çubuk demir, boy çubuğu, etriye, özel çelik hasırlar, beton çelik hasırı, q131, q188, q221, q335, q106, q158, q188/188 , q131/131, q221/221, q335/335, q tipi çelik hasır, r tipi çelik hasır, donatı çeliği, celik, hasir, celik hasir, hasir celik, nervurlu, celik hasirlar, celik hasir fiyatlari, celik hasir olculeri, inşaat demiri, cit, çit